Zurna Sohbet
By: Date: Temmuz 2, 2022 Categories: Uncategorized Etiketler: , , , ,

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” mazmunına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca malumat aktarımı karınin bileğil, aynı zamanda zevk karınin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir protez ad kullanarak (nickname) dostça yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız kazara biriyle gestaltlabildiği üzere antrparantez teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri eliyle gestaltlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız yahut teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve dostça ika için kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri ekseriyetle programlama dilleri kullanılarak yahut amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş gerçekleştirmek karınin yalnızca nickname (protez kişi) geçirmek yeterli olurken birtakımlarındaysa sohbete esaslamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları beyninde popüler olan Mynet ve ZurnaNet üzere siteler chat sitelerine esaslıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla program boşluk tarafünü kullanarak yalnızca yazgılı, yazgılı ve sahnelü, ünlü ve sahnelü üzere tercihe ilgilı olarak dostça etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en popüler olanı kısaca müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı usa vurma mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir başka popüler chat program olan ve internetin efsane mukayyetmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir