pubg mobile hile satın al
By: Date: Eylül 3, 2022 Categories: Uncategorized Etiketler: , , , ,

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde ülke almasının en önemli nedenlerinden biri tıkır ile (UC yöntemiyle) hile süresince kızılışveriş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle hile muhtevaersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışveriş yetişmek muhtevain oyuna online yöntemlerle tıkır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kızılışveriş yetişmek o denli hafif değildir. Çünkü bu teamüllemler dolar kuru üzerinden prosedür kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek muhtevain evet da oyunda elan şu denli silah gücü kadar hilelere başvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin muhtevaine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini nazar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri muhtevain sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler muhtevain oyunu elan iyi oynamanızı sağlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere ülke mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere de ülke mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en mühlik olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi muhtevaerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular hile içinde ülke düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Desise süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değteamültirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde ülke düzlük UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu muhtevain muhtevaine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok ilişki gkalıntı ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında hile kuruluşmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında parçalanmamış oyuncuların nerede olduklarını seyircilere benzemek muhtevain kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat aracılığıyla bu dizge hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak muhtevain daimî yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi muhtevain her bugün bir maksat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında ülke düzlük duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında yahut oyunda ülke düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu düzen sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşıtsında sizi meşakkatlilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara söz kadar görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur yolmak yahut bir nesneyi nişan yolmak valörına gelirken Bot kelimesi, bir teamülin otomatik olarak kuruluşlması valörına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan transfer valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir