Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları
By: Date: Ağustos 11, 2022 Categories: Uncategorized Etiketler: , , , , , ,

Üçmirak Ziraat, ziraat makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri bağırsakin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına makul olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. şayeste aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve barınma vasatını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel ziraat hayata geçirmeye mirladı ancak günümüzde toplumun sadece çok önemsiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını alınlayacak tarımsal üretimle mücadelemaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istem ve ziraat kesimünün tedricen çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuştur. Teknoloji ile alay malay gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri kabilinden ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana göre farklılıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten sadece ziraat kesimü değil, ülkenin dış satım hacmi de tedricen artmaktadır.

Üçmirak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve yüce üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en esen hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile hareketli ve meşakkatlilü adam deposuna malik olan Üçmirak Ziraat, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş şayan sağlayan Üçmirak Ziraat; konsantre Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını geceli gündüzlü yükseltmektedir. Kadimî ilerleme ve sıfır yanlış üretim sistemi, Üçmirak Ziraat ürünlerinin hem dar zarfında hem de dar dışında güvenilerek kullanılmasının mirlıca nedenidir. Üçmirak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçmirak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin makul ve tartılı bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi yeterli ve yakınlarında bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz kemre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve gür bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde henüz azca efor kullanma ederek çok henüz esenlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok henüz esenlıklı lafır ve toprağınızdan henüz zait sonuç ve göverti elde etmenize yardımcı olabilir.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bağırsakin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz gür bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en kebir gereksinimlerı olan besin maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve uyanıklık edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz gür sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçmirak Ziraat olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden taşımak ve muntazır bir damperli kamyona evet da açıkça bir hendek haksına boşlamak bağırsakin yaygın olarak kullanılır. Arka yükleyici ile alay malay bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Arka yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden taşımak bağırsakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek haksı kabilinden alanlara boşlamak bağırsakin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıyaşlılabilir bir demetlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değkonutirilebilir ve birokkalı ağababaşmanla da genişletilebilir. Anne deşenler çoğu kez hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinme ettirilir. Teleskopik portörlara göre oranla ceninisakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri de peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler bağırsakin yeğleme edilebilecek birokkalı üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem de kalite olarak kazanım esenlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçmirak Ziraat’ın peş yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek selen sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin icma ve balyalama konulemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu dokumalması konulemlerini sağlayan bir makinedir. Üçmirak Ziraat olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ziraat makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Ağızotu katışık makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında uyanıklık etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği devran hayvanın sütü ve etinden randıman kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm gıdaları vahit seferde alabilir ve henüz esen beslenebilir. Ağızotu karmanın dokumalması hayvanın tüketmesi gereken tüm gıdaları bir araya getirerek henüz esen beslenmesine böylelikle henüz zait randıman almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile alay malay Ağızotu Katışık Makinaları da Üçmirak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmirak Ziraat olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu kabilinden en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi dokuması zengin ve gür bir tarımsal üretim bağırsakin kebir avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı bağırsakin önemli bir köprü konulevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz esen durumlara gelmesi bağırsakin tarımsal dış satım noktasında Üçmirak Ziraat olarak tüm çkırmızıışanlamış olurımızın ulamasıyla alay malay
Üçmirak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları veya aradığın soruların yanıtları için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir