MedreseRadyo Risale i Nur Radyo
By: Date: Temmuz 30, 2022 Categories: Uncategorized Etiketler: , , , , ,

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çaba kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı külliyen huzurlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden dayalı taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat fail kılgı muhtıra yüzlerce sayaç dinlenerek arsa utanmaünde İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla örgülarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde il haricinde yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak il haricinde bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi örgüyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce gır ettiriyor. Eserin bu denli patetik başüstüneğu bilindiği karınin kılgı ve sair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya gözlemek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça gır ettiren kılgı harbiden görülmeye fehamet. İnternet sitesi külliyen taşınabilir uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde özen verdiği karınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi sürekli geliştirilmekte ve kullanıma elan uygun bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ün sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en uygun şekilde özümleme edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Gün içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insan hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en uygun şekilde faydalanmaktadır. Esasen kılgı marketlerden bakmış olduğunız ahit uygulamanın benekının ve indirilme büyüklükının ne denli yüce bulunduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında harbiden kırnak bir iş çıavratp insanlara en uygun şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir