Antalya Kürtaj
By: Date: Eylül 26, 2022 Categories: Uncategorized Etiketler: , , , ,

İşlemin gerçekleşmesi muhtevain bir pare bileğil yekten zait hekimin onayı gerekir ve dirlik yerleşmiş raporuna lüzumlu duyulur. Gebelik içinde takip edeni yapılan bebeğin sakatlık ya da sevgi ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kadar durumlarda terapotik kürtaj (otama ammaçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşme durumu gözlenir. Kazıma nöbetlemi esnasında Umumi duyum yitimi ya da Dernekevi duyum yitimi uygulanır. Insan Umumi anesteziye tuzakınacak ise prosedür öncesi 4 zaman derece oral alımı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kürtajı ise ya da önceden gestaltlmış sezaryen ile doğumu var ise Umumi duyum yitimi ile kürtaj gestaltlır. Boydak kişinin eskiden yaptırmış evetğu kürtajları var ise ya da olağan doğum eylemi gerçekleştirilmiş ise Dernekevi duyum yitimi gestaltlabilir. Dernekevi duyum yitimi Anestezi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel devalar ile uyuşturulur. Umumi duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) yöntem ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı aracılığıyla gestaltlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Sağlık muayenesi ve rahim (uterus) gestaltsı bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 an derece sürer. Dernekevi duyum yitimi ile 15 an derece, Umumi duyum yitimi ile 30 an derece sonrasında özlük ev bark vasatına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak ammaçlı Hekim aracılığıyla devalar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında özlük Muayene ammaçlı tekrar gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son pare tarihi itibarıyla kanuni evetğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma kanuni boşaltma ya da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile ilişkin bu prosedür sadece eksikli doğum uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve rahatsız beyninde mestur kalmaktadır. Gebede güvenilir bir çor bulunan ise ve yüklü kalma durumu özlük muhtevain riziko oluşturuyor ise ya da gebelik içinde zararlı olan ama kendisinin kullanmakta zaruri kılındığı devalar var ise kişiye terapotik kürtaj (otama ammaçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir